RT Nebulae - шаблон joomla Авто

Gece Kurye

Gece Kurye

Gece kurye hizmeti, saat 18.00’dan sonraki moto kurye gönderileriniz için 0212 Kurye nin sunmuş olduğu moto kurye hizmetidir.

Bu hizmeti almak için saat 18.00’e kadar müşteri hizmetlerimizi arayarak ileri bir saate gece kurye siparişi verebilirsiniz.

Kuryelerimiz günün her saatinde İstanbul’un her yerinde özel takip sistemimiz vasıtasıyla yüzlerce kuruluşun ve kişinin isteği doğrultusunda taşımacılık hizmeti vermektedir. Sizin veya göndermek istediğiniz emtianın (zarf, paket, konşimento, ordino, teklif dosyası, hediye vs.) nerede olduğu hiç önemli değil. Bizi aramanız yeterli. İstenilen adrese en yakın kurye yönlendirilerek Gece Kurye gönderiniz alınır ve teslim edilir. Kurye gönderinize ait teslimat bilgisi eşzamanlı olarak mail adresinize gönderilmektedir.

Kurye Gönderilerinde dikkat edilmesi gereken hususlar !
Ekstra semtlere yapılacak gönderilerde yukarıdaki süreler semte göre artış göstermektedir.
Kuryenin adreste bekletilmemesi ve işlerin zamanında gerçekleşebilmesi için gönderilecek ürünü (zarf,kutu vb) kuryeye verilecek şekilde hazırladıktan sonra sipariş verilmelidir. Gönderilecek ürünlerin uygun bir zarf veya poşete ağzı kapatılarak konulması ve üzerine gideceği adres, telefon ve teslim alacak kişi bilgilerinin yazılı olmasına dikkat edilmelidir. Yağmurlu havalarda gönderilecek ürünlerin poşetlenerek kuryeye teslim edilmesi gerekmektedir.

discount viagra india
vaistai ventolin sirupas
combined use of vanceril and proventil inhalers
nizagara tablets reviews
side effects of prednisone in dogs aggression
doxycycline hyclate cure chlamydia